آیات صفحه 69 قراناستخاره با قراناستخاره صفحه 69 قرانتفسیر صفحه 69 قرانتلاوت سوره آل عمران با صدای سعد الغامدیتلاوت صفحه 69 قرانتلاوت صفحه 69 قران با صدای سعد الغامدیسرگرمیسوره آل عمرانصفحه 69 قرانصوت سوره آل عمرانمعنی صفحه 69 قراننتیجه استخاره صفحه 69 قران

صفحه ۶۹ قران (سوره آل ‏عمران) – استخاره با قران


صفحه ۶۹ قران (سوره آل ‏عمران) – استخاره با قران

صفحه ۶۹ قران در برگیرنده سوره آل‏ عمران است. این سوره سومین سوره قران می‌باشد و دارای ۲۰۰ آیه شریفه است. استخاره با قران با معنی و تعبیر کامل و تفسیر صفحه ۶۹ قران را در تحقیقستان بخوانید.


صفحه ۶۹ قران (سوره آل‏ عمران) – معنی صفحه ۶۹ قران – استخاره با قران

 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ

به نام خداوند بخشنده مهربان

 

✦✦✦✦

 

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا إِنْ تُطِیعُوا الَّذِینَ کَفَرُوا یَرُدُّوکُمْ عَلَىٰ أَعْقَابِکُمْ فَتَنْقَلِبُوا خَاسِرِینَ (۱۴۹)

اى کسانى که ایمان آورده‌اید، اگر از کسانى که کفر ورزیده‌اند اطاعت کنید، شما را از عقیده‌تان بازمى‌گردانند و زیانکار خواهید گشت. (۱۴۹)

 

✦✦✦✦

 

بَلِ اللَّهُ مَوْلَاکُمْ ۖ وَهُوَ خَیْرُ النَّاصِرِینَ (۱۵۰)

آرى، خدا مولاى شماست، و او بهترین یارى‌دهندگان است. (۱۵۰)

 

✦✦✦✦

 

سَنُلْقِی فِی قُلُوبِ الَّذِینَ کَفَرُوا الرُّعْبَ بِمَا أَشْرَکُوا بِاللَّهِ مَا لَمْ یُنَزِّلْ بِهِ سُلْطَانًا ۖ وَمَأْوَاهُمُ النَّارُ ۚ وَبِئْسَ مَثْوَى الظَّالِمِینَ (۱۵۱)

به زودى در دلهاى کسانى که کفر ورزیده‌اند بیم خواهیم افکند، زیرا چیزى را با خدا شریک گردانیده‌اند که بر [حقانیت‌] آن، [خدا] دلیلى نازل نکرده است. و جایگاهشان آتش است، و جایگاه ستمگران چه بد است. (۱۵۱)

 

✦✦✦✦

 

وَلَقَدْ صَدَقَکُمُ اللَّهُ وَعْدَهُ إِذْ تَحُسُّونَهُمْ بِإِذْنِهِ ۖ حَتَّىٰ إِذَا فَشِلْتُمْ وَتَنَازَعْتُمْ فِی الْأَمْرِ وَعَصَیْتُمْ مِنْ بَعْدِ مَا أَرَاکُمْ مَا تُحِبُّونَ ۚ مِنْکُمْ مَنْ یُرِیدُ الدُّنْیَا وَمِنْکُمْ مَنْ یُرِیدُ الْآخِرَهَ ۚ ثُمَّ صَرَفَکُمْ عَنْهُمْ لِیَبْتَلِیَکُمْ ۖ وَلَقَدْ عَفَا عَنْکُمْ ۗ وَاللَّهُ ذُو فَضْلٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ (۱۵۲)

و [در نبرد اُحد] قطعاً خدا وعده خود را با شما راست گردانید: آنگاه که به فرمان او، آنان را مى‌کشتید، تا آنکه سست شدید و در کار [جنگ و بر سر تقسیم غنایم‌] با یکدیگر به نزاع پرداختید؛ و پس از آنکه آنچه را دوست داشتید [یعنى غنایم را ]به شما نشان داد، نافرمانى نمودید. برخى از شما دنیا را و برخى از شما آخرت را مى‌خواهد. سپس براى آنکه شما را بیازماید، از [تعقیب‌] آنان منصرفتان کرد و از شما درگذشت، و خدا نسبت به مؤمنان، با تفضل است. (۱۵۲)

 

✦✦✦✦

 

۞ إِذْ تُصْعِدُونَ وَلَا تَلْوُونَ عَلَىٰ أَحَدٍ وَالرَّسُولُ یَدْعُوکُمْ فِی أُخْرَاکُمْ فَأَثَابَکُمْ غَمًّا بِغَمٍّ لِکَیْلَا تَحْزَنُوا عَلَىٰ مَا فَاتَکُمْ وَلَا مَا أَصَابَکُمْ ۗ وَاللَّهُ خَبِیرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ (۱۵۳)

[یاد کنید] هنگامى را که در حال گریز [از کوه‌] بالا مى‌رفتید و به هیچ کس توجه نمى‌کردید؛ و پیامبر، شما را از پشت سرتان فرا مى‌خواند. پس [خداوند] به سزاى [این بى‌انضباطى‌] غمى بر غمتان [افزود]، تا سرانجام بر آنچه از کف داده‌اید و براى آنچه به شما رسیده است اندوهگین نشوید، و خداوند از آنچه مى‌کنید آگاه است. (۱۵۳)

 

تلاوت صفحه ۶۹ قران با صدای سعد الغامدی – تلاوت سوره آل‏ عمران با صدای سعد الغامدی


نتیجه استخاره صفحه ۶۹ قران – تفسیر صفحه ۶۹ قران :

نتیجه استخاره: انجام نده

نتیجه کلی: بد است دچار ناراحتی زیادی خواهید شد و در راهی قرار می‌گیرید که بازگشتی در آن نیست.

نتیجه ازدواج: هیچ خوبی و خیری در آن نیست ترک کنید.

نتیجه معامله: به حرام می‌افتید و فریب خواهید خورد ترک کنید.


دوست داری استخاره با قران بگیری ؟ روی دکمه زیر کلیک کن 🙂

استخاره با قراننوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن