آیات صفحه 41 قراناستخاره با قراناستخاره صفحه 41 قرانتفسیر صفحه 41 قرانتلاوت سوره بقره با صدای سعد الغامدیتلاوت صفحه 41 قران با صدای سعد الغامدیسرگرمیسوره بقرهصفحه 41 قرانصوت سوره بقرهمعنی صفحه 41 قراننتیجه استخاره صفحه 41 قران

صفحه ۴۱ قران (سوره بقره)


صفحه ۴۱ قران (سوره بقره)

صفحه ۴۱ قران در برگیرنده سوره بقره است. این سوره دومین سوره قران می‌باشد و دارای ۲۸۶ آیه شریفه است. استخاره با قران با معنی و تعبیر کامل و تفسیر صفحه ۴۱ قران را در تحقیقستان بخوانید.


 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِیمِ ﴿۱﴾

به نام خداوند رحمتگر مهربان «۱»

 

✦✦✦✦

 

فَلَمَّا فَصَلَ طَالُوتُ بِالْجُنُودِ قَالَ إِنَّ اللَّهَ مُبْتَلِیکُمْ بِنَهَرٍ فَمَنْ شَرِبَ مِنْهُ فَلَیْسَ مِنِّی وَمَنْ لَمْ یَطْعَمْهُ فَإِنَّهُ مِنِّی إِلَّا مَنِ اغْتَرَفَ غُرْفَهً بِیَدِهِ ۚ فَشَرِبُوا مِنْهُ إِلَّا قَلِیلًا مِنْهُمْ ۚ فَلَمَّا جَاوَزَهُ هُوَ وَالَّذِینَ آمَنُوا مَعَهُ قَالُوا لَا طَاقَهَ لَنَا الْیَوْمَ بِجَالُوتَ وَجُنُودِهِ ۚ قَالَ الَّذِینَ یَظُنُّونَ أَنَّهُمْ مُلَاقُو اللَّهِ کَمْ مِنْ فِئَهٍ قَلِیلَهٍ غَلَبَتْ فِئَهً کَثِیرَهً بِإِذْنِ اللَّهِ ۗ وَاللَّهُ مَعَ الصَّابِرِینَ (۲۴۹)

و چون طالوت با لشکریان [خود] بیرون شد، گفت: «خداوند شما را به وسیله رودخانه‌اى خواهد آزمود. پس هر کس از آن بنوشد از [پیروان‌] من نیست، و هر کس از آن نخورد، قطعاً او از [پیروان‌] من است، مگر کسى که با دستش کفى برگیرد. پس [همگى‌] جز اندکى از آنها، از آن نوشیدند. و هنگامى که [طالوت ] با کسانى که همراه وى ایمان آورده بودند، از آن [نهر] گذشتند، گفتند:» امروز ما را یاراى [مقابله با ]جالوت و سپاهیانش نیست. «کسانى که به دیدار خداوند یقین داشتند، گفتند:» بسا گروهى اندک که بر گروهى بسیار، به اذن خدا پیروز شدند، و خداوند با شکیبایان است. (۲۴۹)

 

✦✦✦✦

 

وَلَمَّا بَرَزُوا لِجَالُوتَ وَجُنُودِهِ قَالُوا رَبَّنَا أَفْرِغْ عَلَیْنَا صَبْرًا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانْصُرْنَا عَلَى الْقَوْمِ الْکَافِرِینَ (۲۵۰)

و هنگامى که با جالوت و سپاهیانش روبرو شدند، گفتند: «پروردگارا، بر [دلهاى‌] ما شکیبایى فرو ریز، و گامهاى ما را استوار دار، و ما را بر گروه کافران پیروز فرماى.» (۲۵۰)

 

✦✦✦✦

 

فَهَزَمُوهُمْ بِإِذْنِ اللَّهِ وَقَتَلَ دَاوُودُ جَالُوتَ وَآتَاهُ اللَّهُ الْمُلْکَ وَالْحِکْمَهَ وَعَلَّمَهُ مِمَّا یَشَاءُ ۗ وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُمْ بِبَعْضٍ لَفَسَدَتِ الْأَرْضُ وَلَٰکِنَّ اللَّهَ ذُو فَضْلٍ عَلَى الْعَالَمِینَ (۲۵۱)

پس آنان را به اذن خدا شکست دادند، و داوود، جالوت را کشت، و خداوند به او پادشاهى و حکمت ارزانى داشت، و از آنچه مى‌خواست به او آموخت. و اگر خداوند برخى از مردم را به وسیله برخى دیگر دفع نمى‌کرد، قطعاً زمین تباه مى‌گردید. ولى خداوند نسبت به جهانیان تفضّل دارد. (۲۵۱)

 

✦✦✦✦

 

تِلْکَ آیَاتُ اللَّهِ نَتْلُوهَا عَلَیْکَ بِالْحَقِّ ۚ وَإِنَّکَ لَمِنَ الْمُرْسَلِینَ (۲۵۲)

این‌[ها] آیات خداست که ما آن را بحق بر تو مى‌خوانیم، و به راستى تو از جمله پیامبرانى. (۲۵۲)

 

تلاوت صفحه ۴۱ قران با صدای سعد الغامدی – تلاوت سوره بقره با صدای سعد الغامدی


نتیجه استخاره صفحه ۴۱ قرانتفسیر صفحه ۴۱ قران :

نتیجه استخاره:  انجام نده

نتیجه کلی: بد است وسط کار به مشکل می خورید و راه پس و پیش ندارید.

نتیجه ازدواج: آدمهای مطمئنی نیستند و نمی شود برای زندگی به آنها تکیه کرد انجام ندهید.

نتیجه معامله: به تعهدات عمل نمی شود و ضرر می کنید ترک شود.


دوست داری استخاره با قران بگیری ؟ روی دکمه زیر کلیک کن 🙂

استخاره با قراننوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن