آرایش چشمآرایش چشم اروپاییآرایش صورت و موآموزش خط چشماموزش خط چشمانواع خط چشم هاچطوری خط چشم بکشیمخط چشمخط چشم دخترانهخط چشم سادهخط چشم گربه ایسایه چشمطرز کشیدن خط چشم سادهعوارض تاتو خط چشمکشیدن خط چشممدل آرایش چشم لایتمدل خط چشممدل خط چشم برای چشمهای ریزمدل های آرایش چشممراحل کشیدن خط چشممیکاپ چشم

۵ اشتباه بزرگ در کشیدن خط چشم که همه خانم ها مرتکب می شوند


۵ اشتباه بزرگ در کشیدن خط چشم 

شما هم مانند همه خانم ها شاید فکر کنید که در کشیدن خط چشم و آرایش چشم تبحر دارید، اما سخت در اشتباهید. در ادامه به شما ۵ اشتیاه رایج در کشیدن خط چشم و راه حل این اشتیاباهت را به شما معرفی می کنیم

۵ اشتباه بزرگ در کشیدن خط چشم که همه خانم ها مرتکب می شوند

اشتباهاتی بزرگ در کشیدن خط چشم

همانطور که انتخاب غلط در رنگ رژ لب و سابیه می تواند چهره شما رد زشت و دمده کند، اشتباهاتی در کشیدن خط چشم هم می توانید آرایش شما را زشت نشان دهد. در ادامه به شما ۵ اشتیاه رایج در کشیدن خط چشم و راه حل این اشتیاباهت را به شما معرفی می کنیم.

اشتباه اول در کشیدن خط چشم : همیشه خط چشم مشکی انتخاب می کنید

Bartlett یکی از آرایشگران معروف هالیوودی می گوید: بزرگترین توصیه من در انتخاب رنگ خط چشم، انتخاب رنگ متناسب با رنگ چشم های تان است. شما می توانید به جای استفاده از خط چشم مشکی، از خط چشم قهوه ای تیره، دودی، سورمه ای و خاکستری، با توجه به رنگ چشم و پوست تان استفاده کنید.

***********************************

آموزش گام به گام ساخت خط چشم با مواد طبیعی در منزل

***********************************

اشتباه دوم در کشیدن خط چشم: استفاده از خط چشم مایع برای خانم هایی که دور چشم و روی پلک شان چروک دارند

Patinkin یکی دیگر از آرایشگران معروف هالیوودی می گوید خانم هایی که در قیمت پلک خود چروک دارند اگر از خط چشم مایع استفاده کنند، هنگام کشیدن خط چشم باعث می شود چین و چروک روی پلک شان ایجاد شده و چهره شان را مسن تر نشان دهد. بنابراین بهترین پیشنهاد برای این خانم ها استفاده از یک مداد نرم است.

اشتباه سوم در کشیدن خط چشم: همیشه یک خط واضع می کشید

برخلاف تصور عمومی، خط چشم شما همیشه لازم نیست یک خط زولانی و صاف باشد. به جای این کار می توانید با یک مداد نرم، یا برس آرایشی یک سایه کمی دقیقا روی مژه های تان بکشید و سپس آن را محو کنید.

اشتباه چهارم در کشیدن خط چشم: استفاده بیش از حد از خط چشم برای پلک پایین

استفاده از خط چشم مایع برای پلک پایین باعث می شود چشم شما کوچک تر به نظر برسد. بهتر است در آرایش های سبک و روزمره برای پلک پایین از خط چشم استفاده نکنید و برای آرایش شب هم برای داخل چشم تان ار مداد سفید استفاده کرده و یک خط چشم باریک روی مژه های پایین تان بکشید.

اشتباه پنجم در کشیدن خط چشم: فکر می کنید در همه مکان ها باید از خط چشم استفاده کنید

در متد آرایشی خط چشم برای فرم دادن به چشم است، پس زمانی که شما چشم هایی زببا دارید می توانید تنها با یک ریمل و یک سایه لایت چشم تان را آرایش کنید. خط چشم بیشتر برای میهمانی های رسمی و شب مناسب است.

***********************************

آموزش کشیدن خط چشم بر اساس فرم چشم ها+تصویر

***********************************

منبع:seemorgh.com

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن