آموزش افزونه های وردپرسآموزش پوشه بندی فایل ها در بخش رسانهآموزش پوشه بندی فایل ها در وردپرسآموزش وردپرسافزونه WP media folderپوشه بندی رسانه ها در وردپرستحقیقستانمدیریت سایتمرتب سازی رسانه ها در وردپرس

پوشه بندی رسانه ها در وردپرس


پوشه بندی رسانه ها در وردپرس و مرتب کردن آنها یکی از نیازهای هر مدیر سایت وردپرسی است. همانطور که حتما می‌دانید، هر فایل یا رسانه ای که در وردپرس آپلود می‌کنید، در بخش رسانه ها انباشته می‌شود. اما امان از زمانی که رسانه های شما زیاد بشن، اینجاست که یک نظم اساسی به بخش رسانه ها میتونه ما رو نجات بده.

با افزونه WP media folder میشه یک نظم اساسی به بخش رسانه های سایت بخشید، شما می توانید با این افزونه رسانه ها را پوشه بندی کنید و درست مثل کامپیوتر شخصیتان، هر پوشه را مربوط به یک موضوع قرار دهید.

پوشه بندی رسانه ها کمک بسیاری به ما خواهد کرد پس با معرفی افزونه WP media folder امروز همراه ما باشید. برای نصب افزونه WP media folder می توانید نام آن را در مخزن وردپرس جستجو نمائید، و آنرا نصب و فعالسازی کنید. مراحل کارکردن با این افزونه بسیار راحت است، آنقدر راحت که احتیاج به توضیح و آموزش اضافه ندارد.

پوشه بندی رسانه ها در وردپرس خیلی آسان و سریع انجام می‌شود. تصویر زیر نمایانگر تمام جزئیات است:

پوشه بندی رسانه ها در وردپرسبرچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن