مدل لباس

مدل لباس عروس ۲۰۲۰ (برای خانوم های تازه عروس وباسلیقه))

پول نخستین مقوله انتخاب و خریدجدیدترین لباس عروس ۲۰۲۰زیباولاکچری اسـت. شـما اصلا دوست ندارید بیشترین بودجه ای را که برای مراسم ازدواج گذاشته اید راصرف خرید لباس عروس نامناسب وبدون هیچ جذابیتی بکنید .

اگر از خانم های جوان درباره ی خرید مایحتاج وموردنیاز عروسی سوال کنید، اکثریت آنها انتخاب لباس عروس‌را جزو انتخاب های سخت و حساس عنوان می کنند وبیشتردرانتخاب آن وسواس هستند.هرچندکه امروزه با تنوع های زیادی دراین حوزه روبه رو هستیم اما بازم خریدوانتخاب لباس عروس حساسیت هاووسواسی های خودش رادارد.

خرید لباس از مزون های سطح شهر، یا کرایه ی آنها،سفارش لباس عروس بر اساس سایز و اندام خودتان

خرید لباس عروس و سفارش دوخت آن هزینه بر است و ممکن است افراد زیادی تمایل به صرف چنین هزینه ای نداشته باشند، لذا توصیه ی ما استفاده از لباس های آماده ای است، که به کرایه داده میشود.


 اگر لاغر اند‌ام و کشید‌ه هستید‌، هم تور بلند‌ برایتان مناسب است و هم تورهای طبقه‌طبقه کوتاه که تا روی کمر می‌رسند‌ ولی اگر اند‌ام د‌رشتی د‌ارید‌، تورهای کوتاه د‌رشت‌تر نشانتان می‌د‌هد‌ و تور بلند‌ برایتان مناسب‌تر است مخصوصا تور بلند‌ ساد‌ه ولی بهتر است قبل از سفارش آن حتما با آرایشگرتان مشورت کنید‌.                وجود شنل درلباس، زیبایی خاصی برای آن ایجاد می‌کند. پارچه اش، یکی از جزییات مهم لباس این است که هرچه جنس و نوع پارچه، زیباتر و خاص‌تر باشد، زیبایی فوق‌العاده‌ای، از آن خواهید دید. لباس‌های شنل دار، معمولا شنلی از جنس حریر طرح‌دار یا دانتل از جذابیت‌های این مدل لباس عروس، می‌توان به یقه‌ های شل یا کشیده شده روی شانه اشاره کرد. اگر بازوهای پری دارید، برخی از سبک‌های این مدل لباس عروس، بازوهای‌تان را کوچک‌تر نشان میدهد.  مدل پیراهن عروس از انواع طرح های خاص و متفاوت پیراهن عروس است و اگر شما تمایل دارید در جشن عروسی تان ظاهر و استایلی متفاوت داشته باشید بهتر است این مدل لباس را برای پوشیدن انتخاب نمایید تا فرم اندام تان بی نظیر و جذاب تر از همیشه باشد. بعضی از افراد به دلایل مختلف دوست دارند لباس عروس آستین دار بپوشند. طراحی آستین، هم می تواند باعث زیبا تر شدن لباس و اندام فرد شود و هم به پوشیده بودن آن کمک کند. جنس آستین بسته به سلیقه فرد می تواند از جنس خود پارچه لباس عروس، یا متفاوت از آن باشد. معمولا برای دوخت آستین لباس عروس از تور، گیپور و دانتل استفاده میکنند.بعضی ازافراد عروسی سنتی را می پسندند، تمایل دارند که در مراسم عروسی شان از مدلهای ایرانی لباس عروس استفاده کنند و بیشتر به این سمت می روند که البته دامنه انتخاب عروس خانمها در این عرصه به اندازه مدل لباس عروس خارجی نیست.     نکات طلایی در انتخاب لباس عروس این است که اول ازهمه بودجه لباس عروس تعیین کنید. قبل از تعیین بودجه، هرگز سراغ لباس های گران قیمت نروید چون بعداً یا مجبور می شوید پول خیلی زیادتری خرج کنید یا از خرید خود راضی نخواهید بود.

مجلات مختلف عروس، مزون های لباس عروس، سایت های مخصوص عروسی و… همه را نگاه کنید تا یک ایده خوب در رابطه با لباس تان پیدا کنید. در قدم اول شما باید بدانید چگونه لباسی می خواهید: یک لباس کلاسیک یا مدرن آستین دارکدام لباس بیشتربه شما می آید؟ اگر بازوها و سرشانه های بزرگ و قطوری دارید، نباید لباس مدل دکلته را سفارش دهید. در عوض لباس تان یا آستین کوتاه یا آستین حلقه ای باشد.

اگر می خواهید بالاتنه تان را کلاً جمع و جورتر کنید و ظریف تر به نظر برسید باید لباسی با نیم تنه گن شکل و تنگ و دامنی را که از کمر پف دار است، برگزینید.

اگر سلیقه شما در هیچ یک از دسته های بالا قرار نمی گیرد. بهتر است سراغ مدل ساده و کشیده بروید، زیرا بر بیشتر اندام ها می نشیند و ظرافت یک عروس را نشان میدهد. وقتی لباس عروس سفارش می دهید ، به فکر شنل هم که در خیابان می پوشید باشید و ترجیحا آن را بلند تر انتخاب کنید تا کوتاه به نظر نرسید . یک سنگ د وزی ظریف روی لبه کلاه شنل نیز به زیبایی آن می افزاید . اگر هوا سرد است، می توانید یک کت از جنس لباس عروس هم سفارش دهید تا وقتی برای عکاسی در فضای بیرون حضور دارید ، سرما آزارتان ندهد . مدل های لباس عروس مدل داروطرح دار برای همه سلیقه ها مناسب است و هیچ گاه از مد نخواهد افتاد. و برای عروس هایی که می خواهند ظاهری ساده و شیک داشته باشند مناسب است.                                                      لباس عروس های کارشده  زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند، و برای عروس خانوم هایی که قصد دارند ، استایل خاص و منحصر به فردی داشته باشند، انتخاب مناسبی است. برای تزئین جدیدترین مدل های لباس عروس کارشده از سنگ های تزئینی و پارچه های گیپور و دانتل و . . . استفاده می شود. اکثرا در جدیدترین مدل های لباس عروس ، قسمت بالاتنه کار شده و قسمت پایین تنه ساده هستند یا تزئینات اندکی دارند.مدل لباس عروس Pratima:این مدل لباس عروس که از آن با نام مدل پری دریایی نیز یاد می شود، دامنی گشاد و براق دارد، گلدوزی هایی متالیک که ترکیبی از جنس تور و گیپور است . این نوع طرح های لباس برای عروس خانوم هایی که اندامی متناسب دارند، انتخاب فوق العاده ای است، و با نمایش اندام به حالت پری دریایی جذابیت خاصی به عروس می دهد. این لباس در قسمت گردنبند و آستین ها، هارمونی یک لباس عروس زیبا را برایتان هدیه می دهد .                                                درمیان انواع مختلف طرح های لباس عروس این نوع لباس عروس اغلب توجه بسیاری از عروس خانوم ها را به خود جلب کرده است. و برای عروسی های مختلط گزینه ی خوبی است. طرح های لباس عروس پوشیده به صورت آستین سه ربع و آستین بلند هستند. آستین های این طرح لباس عروس از گیپور یا تور دوخته می شوند که خود این پارچه ها لباس را جذاب تر می کند.طرح های لباس عروس پرنسسی با دامن فنردار برای عروس خانوم های قد بلندهم انتخاب مناسبی است. چون دامن این لباس ها پف دار بوده و خود به خود قد را متناسب نشان خواهد داد.                                                  لباس های عروس کوتاه، بلند، ظریف و بسیار جذابند. اگراین مدل انتخاب شماست، باید بگوییم که حتما توجه ویژه ای به انتخاب کفش خود داشته باشید، چرا که در این مدل کفش ها بسیار به چشم می آیند.                      جلوه ای شگفت انگیز دارد و برای عروس خانوم هایی که می خواهند خاص باشند، انتخاب مناسبی است.و در میان انواع طرح های لباس عروس این طرح لباس عروس برای عروس هایی که قسمت پایین تنه ی چاقی دارند، مناسب است.

طرح های لباس عروس مدل ماهی به شکل زیبایی می تواند انحنا های بدن عروس را نشان دهد . این مدل کلاسیک و زیبا برای خانوم هایی که اندام تراشیده و بدون اضافه وزن هستند، مناسب است.  کاربردپروخز:کاربرد پر و خز یکی از ترندهای اصلی در جدیدترین مدل های لباس عروس است. این تزئینات بیشتر در قسمت های دامن و لبه آستین استفاده می شود. ما این طرح از لباس عروس را برای کسانی که طرفدار استایل بوهو هستند، پیشنهاد می دهیم. چرا که این طرح در عین زیبایی و ظرافت از طبیعت الهام گرفته شده است. لازم به ذکر است که آرایش چهره و موها برای این طرح لباس مناسب است.  برای دوخت لباس عروس چند ماه زودتر به مزون ها مراجعه کنید زیرا بعد از اینکه با خیاط در مورد مدل لباس به توافق رسیدید، پرو های مقدماتی، و میانه و همچنین پرو نهایی وقت زیادی از شما خواهد گرفت. از انتخاب مدل خود اطمینان حاصل کنید و به طور دقیق مدل انتخابی خود را برای خیاط  شرح دهید و به توافق برسید تا بعد از پایان کار مغایرتی پیش نیاید. اجباری در انتخاب مدل از اینترنت یا ژورنال نیست. میتوانید با خلاقیت خود ترکیبی از چند مدل را ایجاد کنید.عروسی برای شکل بدن آنطور که به نظر می رسد کار دشواری نیست. انواع اساسی این ارقام مانند ساعت شنی ، گلابی ، سیب ، مثلث معکوس و مستطیل وجود دارد.یکی از مهمترین و خاص ترین لباس های زندگی هر خانمی لباس عروس است. خیلی‌ها برای انتخاب و خرید یا اجاره لباس عروس سردرگم می‌شوند و بین انبوهی از مدل‌های موجود در مزون‌ها و اینترنت و اینستاگرام گم می‌شوند. لباس عروس منتخب شما بستگی به نوع قد و اندام شما، رنگ پوست، سلیقه شما و البته قد و اندام آقای داماد ،باید نوع پوست خود را نیز در نظر بگیرید. باور کنید ، همه عروس ها در لباس های سفید رنگ کاملاً عالی به نظر نمی رسند. بعضی اوقات ، بهتر است رنگهای دیگری را نیز در نظر بگیرید. سایه های مختلف رنگ سفید عبارتند از:

سفید روشن : درخشان ترین نوع رنگ سفید.

سفید طبیعی (همچنین به آن ابریشم سفید نیز گفته می شود) : سایه ای به رنگ سفید روشن، عاج:رنگ سفیدبازردرنگ همچنین ممکن است خامه ای نامیده شود.  شامپاین:دارای صورتی و طلایی است یک نوع کمی عمیق ترازشامپاین RumWhiteنام دارد.                                                                                            انتخاب استایل دقیق و مناسب باسلیقه و فرم اندام،جنس پارچه ومتریال مورداستفاده در لباس و فروشگاه ویامزونی ک لباس راازان خریدمیکنیم از چالش های بزرگ انتخاب لباس عروس است.نادیده گرفتن بودجه،عقب انداختن ،تبعیت بی چون وچراازترندازجمله این اشتباهات هستند.در برخی از مواقع ، سالنها برای فروش لباس عروس تخفیف قابل توجهی ارائه می دهند. پس از زمان های حراج و تخفیف برخی از سالنها اطلاع حاصل کنید زیرا گاهی می توان در این حراج ها ، لباس عروس زیبایی را با قیمت مناسب انتخاب کرد . شما می توانید از زمان حراجیهای سالنهای لباس عروس با جستجو در اینترنت اطلاع یابید.جنس پارچه به اندازه مدل و استایل آن اهمیت دارد . لباس عروس با پارچه های سفت محکم، می تواند به لباس ابعاد و بافت بخشیده و شما را پُرتر نشان دهد. لباس عروس با پارچه های نرم و براق با درخشندگی خاصی که دارند می توانند شما را لاغرتر و قد بلندتر نشان دهند. لباس های یکبارپوشیده شده عالی هستند  اگر می خواهید هزینه ای که برای خرید لباس عروس در نظر گرفته اید اندک است و کفاف خرید یک لباس عروس شیک و زیبا را نمی دهد پیشنهاد می کنیم که لباس هایی که یکبار پوشیده شده اند و قیمت آن ها بسیار پایین آمده است استفاده کنید.لباس عروسی را تهیه کنید که سایزتان باشد و از گرفتن لباس تنگ به امید لاغرشدن اجتناب کنید . لباس عروس خریداری شما باید طوری باشد که امکان گشاد یا تنگ کردن آن وجود داشته باشد. سایزبندی لباس های عروس با سایز معمول افراد متفاوت است پس اگر سایزتان ۳۶ است و سایز لباس عروس ۳۸ یا حتی ۴۰ اندازه تان شد، نگران نشوید. نوع لباس عروس را بر اساس محل برگزاری و تالار عروسی تان انتخاب کنید مثلا اگر عروسیتان در فضای باز است باید لباستان زرق و برق زیاد داشته باشد تاچشمگیر باشد و جلوه لباس عروسی شما را به حد المپیک برساند.  برای بالا رفتن اعتماد به نفستان برای ظاهر شدن در جمع و برای پوشاندن لکه های پوستی، اثر جوش های قدیمی، سوختگی یا حتی ماه گرفتگی روی پوست بازو، گردن و سرشانه هایتان لباس عروس پوشیده انتخاب کنید. در میان انبوه مدل های لباس مجلسی، آنچه شما را به سمت شیک ترین و مناسب ترین لباس عروس هدایت می کند شناخت هر چه بیشتر خودتان و شرایط مراسمتان است.

هر چند شما به عنوان عروس مهمترین فرد در این مراسم هستید و حق انتخاب هر لباسی که دوست دارید را دارید، اما در نظر گرفتن فرهنگ خانواده ها و تطبیق آن با علایق شخصی می تواند تاثیر بسزایی در آرامش روحی شما در طول مراسم و نیز تمجید هر چه بیشتر دیگران داشته باشد.                                                    با شناخت انواع لباس های عروس و انتخاب بهترین مدل باتوجه به اندامتان مهمترین قدم درانتخاب لباس عروس شیک رادربرداشته اید.

بدون شک انتخاب لباس عروسی یک مورد جدی است و قطعاً به حمایت بیشتری احتیاج خواهید داشت. با این حال ، افراد زیادی را به مزون عروسی دعوت نکنید ، جایی که می خواهید لباس را امتحان کنید. یک شرکت بزرگ ممکن است باعث ایجاد هرج و مرج شود و بتوانید در مورد آنچه برای شما بهتر است اشتباه گرفته شوید.

همچنین ممکن است هر شخص نظر متفاوتی داشته باشد. البته نظر شخص ثالث بسیار مهم است. اما فقط ۱ یا ۲ نفر را که واقعاً به آنها اعتماد دارید ، ببرید. آنها بیشتر روی آنچه که برای شما بهتر است تمرکز خواهند کرد.

                                             

ودرآخرلباسی را تهیه کنید کـه سایز فعلی شـما باشد. چرا کـه در طول ۶ ماه رقم احتمالی سایز شـما تغییر چندانی نخواهد کرد. اگر قصد اضافه وزن یا کاهش آن را دارید، لباسی تهیه کنید کـه امکان گشاد یا تنگ کردن ان وجود داشته باشد. مدل لباس عروس دانتل :یکی از جنس پارچه هایی که برای لباس عروس دارای طرفدارن خاصی است، دانتل است که زیبایی خاصی هم دارد و مدل لباس عروس دانتل دار هم پیشنهاد ویژه ما به شما است که مطمئن باشید بسیار شیک و زیبا است.

این مدل به خاطر خط های خاصش که تا زیر و روی سینه هست و به پایین پخش می شود به این نام معروف است. مدل امپراطوری ممکنه آستین داشته باشد یا بدون آستین باشد، همچنین از چین های مختلفی نیز برای این دامن این لباس می توان استفاده کرد. این لباس از مواد سبک تری درست شده است حس رمانتیک تری را به شما خواهد داد.

این لباس مناسب چه کسانی می باشد: این مدل مناسب اکثر عروس ها است اما بیشتر به کسانی توصیه می شود که قصد دارند سینه های برجسته داری داشته باشند. اما خانم هایی با سینه های درشت این مدل را بیشتر انتخاب می کنند زیرا این مدل دایره ای قدیمی میتواند بهتر سینه ها را پوشش دهد.                            مدل استوانه ای به چه شکل است؟همانطور که از اسم این مدل پیداست مدل استوانه ای از بالا تا پایین کشیده و باریک است. این مدل که به قلافی هم معروف است، میتواند کاملا به بدن شما بچسبد و تمام انحنا های بدنتان را نشان دهد. این مدل نسبت به لباس هایی که گلدوزی داشته و سبک تر هستند ممکن است ساده بنظر برسد.

این لباس مناسب چه کسانی می باشد؟ با این که این مدل همیشه خوب است اما بیشتر برای عروس های لاغر مناسب می باشد. عروس های لاغر و کوتاه با این مدل بلندتر به نظر میرسند. اما توجه داشته باشید چون این مدل تنگ می باشد ممکن است که باعث شود تا شما نتوانید خوب برقصید.                                               


داستان های افسانه ای از روی این مدل ساخته شده است. این مدل می تواند یک تکه یا دو تکه باشد. این مدل لباس برای مراسم سنتی و بزرگ عالی می باشد. استفاده از این مدل لباس همراه با دستکش باعث تحیر همگان می گردد. در این مدل لباس از همه مواد مانند ساتن و ابریشم و … استفاده می شود.

این لباس مناسب چه کسانی می باشد؟ این لباس برای بسیاری از عروس ها مناسب می باشد اما این مدل لباس برای کسانی که قد بلند و بدن ظریفی دارند و یا کسانی که اندامی گلابی شکل دارند بسیار زیبا می باشد. دامن این لباس با برجسته نشان دادن قسمت کمر، بزرگی قسمت پایین تنه را پنهان می کند. اگر بخواهیم برای این مدل مثالی بیاوریم، ساعت شنی بهترین مثال برای این مدل است. زیرا این مدل تأکید بیشتری به قسمت کمر دارد.                                                                          نقش لباس عروس چیست ؟نباید فراموش کنیم که نقش لباس عروس این است که ما را زیباتر از همیشه نشان دهد.

بهتر است قبل از انتخاب نهایی، تصویر لباسی که با توجه به سلیقه و خواست شما قرار است برایتان دوخته شود از نزدیک ببینید. یک طراحی درست با در نظر گرفتن همه جزئیات می‌تواند تصویر نزدیکی از لباسی که قرار است بپوشید، به شما بدهد. روی همان تصویر می‌توانید نکاتی را که دوست ندارید یا ترجیح می‌دهید اضافه شود، به طراح گوشزد کنید تا نتیجه نهایی کار دقیقا همان چیزی باشد که بارها در ذهن‌تان دیده‌اید نه چیز دیگر.

 ۵برندمعروف مدل لباس عروس :تمامی این مدل ها از معروف ترین و برترین برندهای لباس عروس اروپایی ، لباس عروس ترکی ، لباس عروس ایرانی و آسیایی میباشند.

برندورارانگ(wera rang)

پرونوویاس(Poronovias)

مارچسا(Marchesa )ادل وچسلر ( Adele Wechsler)

آلفرد آنجلو ( Alfred Angelo)

انتخاب لباس عروس براساس اندامتان :اندام گلابی شکل:اگراندازه شانه هاو به طور کلی بالاتنه شماباریک ترازپایین تنه (خصوصاباسن)شماباشد،اندامی گلابی شکل دارید.بهترین مدل لباس برای این نوع اندام به ترتیب مدل های ساده،لوکس،یونانی و مدل ماهی است.                                                                                    اندام سیبی شکل چگونه است ؟افرادی که اندام به اصطلاح سیبی شکل دارند،سایزکمر،سینه لباسم آن هاتقریباباهم یکسان است و تناسب طبیعی دارد.مناسب ترین انتخاب برای این فرم اندام ،مدل ساده ویونانی است.اندام ساعت شنی :مانندفرم بدن اکثرمدل ها،اندام ساعت شنی به این صورت است که سایزکمرباریک بوده و حجم وسینه هاوباسن باهم مساوی است مسلم است که افرادی با چنین اندام متناسبی تمام مدل های لباس عروس رامیتوانندبه تن کنند.اندام مستطیلی شکل :در فرم مستطیلی شکل تمامی قسمت های بدن باهم هم سایزهستندوکمرخیلی باریک دیده نمیشود.اندام مثلثی وارونه :بسیاری ازافرادبه اصطلاح چهارشانه دراین دسته قرارمیگیرندکه معمولاعرض شانه وسینه هایشان ازباسن آن هابیشتراست.بنابراین درانتخاب بهترین مدل لباس عروس بهتراست از مدل های ساده،لوکس ویونانی استفاده شود.بدنه مثلثی معکوس :دختران دارای بدنه مثلثی وارونه دارای باسن بالا و باریک تری هستند. هنگامی که یک شلوار بزرگ دارید، انتخاب یک گردنبند مناسب بسیار مهم است. بدنه های بدون تسمه ایده بد است. بهتر است به دنبال تسمه های گردن و شلوار دلبند باشید. اگر شانه های گسترده ای دارید ، گردن V و لباس هایی با آستین مناسب است. برای ایجاد تناسب لازم، یک لباسی با حجم اضافی را روی دامن انتخاب کنید. عروسهای بلند قد آزاد هستند هرچه را که می خواهند انتخاب کنند زیرا همه چیز به نظر خوب می رسد. به عنوان مثال ، شما می توانید لباس های پری دریایی یا کمر را انتخاب کنید. با این حال ، لباس کمر امپراتوری مناسب نیست زیرا ممکن است خیلی بلند به نظر برسید.  عروس های قدکوتاه در حقیقت ، لباس غلاف بهترین شباهت برای عروسهای ریزه اندام است. همچنین ، کمرهای امپراتوری می توانند پاهای شما را از نظر بصری طولانی تر نشان دهند. اما ، از لباس های توپ و لباس های خیلی “بزرگ” خودداری کنید. تیم پشتیبانی خیلی بزرگ:بدون شک انتخاب لباس عروسی یک مورد جدی است و قطعاً به حمایت بیشتری احتیاج خواهید داشت. با این حال ، افراد زیادی را به مزون عروسی دعوت نکنید ، جایی که می خواهید لباس را امتحان کنید. یک شرکت بزرگ ممکن است باعث ایجاد هرج و مرج شود و بتوانید در مورد آنچه برای شما بهتر است اشتباه گرفته شوید.

همچنین ممکن است هر شخص نظر متفاوتی داشته باشد. البته نظر شخص ثالث بسیار مهم است. اما فقط ۱ یا ۲ نفر را که واقعاً به آنها اعتماد دارید ، ببرید. آنها بیشتر روی آنچه که برای شما بهتر است تمرکز خواهند کرد. درپایان دراین مطلب تلاش کردیم لاکچری ترین مدل های لباس عروس۲۰۲۰رابرای شما عزیزان ارائه کنیم.امیدواریم موردتوجه قرارگرفته باشدپیشنهادمیکنیم به پیج اینستاگرام ساتیشوبه نشانیsatishocomمراجعه کنید.


                                

 


برچسب ها :نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن