اخبار فرهنگی هنریامبر هردامبر هرد و جانی دپامبرهردجانی دپجانی دپ و امبر هرددعوا جانی دپ و امبر هردعکس امبر هرد و جانی دپقطع انگشت جانی دپماجرای امبر هرد و جانی دپ

ماجرای قطع انگشت جانی دپ توسط همسر سابقش امبر هرد!+ عکس و جزئیات کتک کاری |


ماجرای قطع انگشت جانی دپ توسط همسر سابقش امبر هرد!+ عکس و جزئیات کتک کاری

انتشار فایل صوتی اعترافات امبر هرد و عکسی از قطع انگشت جانی دپ توسط همسر سابقش “امبر هرد” واکنش های زیادی را به همراه داشت . در ادامه ماجرای جانی دپ و امبر هرد و قطع انگشت جانی دپ را می خوانید .

ماجرای قطع انگشت جانی دپ توسط همسر سابقش امبر هرد!+ عکس و جزئیات کتک کاری |

فایل صوتی اعتراف همسر سابق

امبر هود در یک فایل صوتی اعتراف کرده که همسر سابق اش جانی دپ را بارها کتک زده و او را به شدت آزار می داده است

پرتاب قابلمه و گلدان به سمت او، خاموش کردن سیگار بروی صورت وی، مدفوع کردن رو تخت خواب و قطع انگشت وی؛ بخشی از این آزار و اذیت ها می باشد

قطع انگشت جانی دپ توسط همسر سابقش

این در حالی بود که پیش از این امبر هرد و رسانه های نزدیک به این بازیگر جانی دپ را متهم به اعمال خشونت خانگی کرده و علیه او شکایت کرده بودند. در جریان طلاق پرسر و صدای جانی دپ و امبر هرد، این امبر هرد بود که در دادگاه با ارائه شواهدی مدعی شد مورد آزار فیزیکی قرار گرفته است. او مدعی بود که قربانی خشونت خانگی شده است، ادعایی که جانی دپ رد می‌کرد و مدعی بود کسی مورد آزار جسمی قرار گرفته، اوست نه همسرش. البته که در جو حاکم بر هالیوود کمتر کسی پیدا می‌شد که حق را به بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» دهد و او را قربانی بداند.

این دو بازیگر سرشناس سال ۲۰۱۷ پس از جنجال‌های فراوان طلاق گرفتند. حالا که مدت زمان زیادی از آن روز‌ها می‌گذرد، انتشار یک فایل صوتی منتسب به امبر هرد ابعاد جدیدی به ماجرا بخشیده است.این فایل صوتی که نشریه انگلیسی «دیلی‌میل» منتشر کرده است، کفه ترازو را به نفع جانی دپ سنگین می‌کند. در این فایل صدای این دو بازیگر مشهور به گوش می‌رسد که در حال جدال هستند و امبر هرد تایید می‌کند که جانی دپ را کتک می‌زند و در مجادلات اشیاء گوناگون را به سوی او پرتاب می‌کند.

ماجرای قطع انگشت جانی دپ توسط همسر سابقش امبر هرد!+ عکس و جزئیات کتک کاری |

جدایی جانی دپ از امبر هرد یکی از جنجالی‌ترین موارد طلاق در هالیوود در سال‌های اخیر بوده که علاوه بر هزینه‌های مالی برای دپ، نقش زیادی در بیکار شدن و عدم تمایل کارگردانان برای کار با او داشته است.

دپ،۵۵ ساله، ادعا می‌کند که امبر هرد در دوران ازدواج به او خیانت کرده و با ایلان ماسک رابطه مخفیانه داشته است. وی همچنین می‌افزاید که هرد، ۳۲ ساله، با وی با خشونت رفتار کرده و پس از این که یک بطری مشروبات الکلی را به سمت دپ پرتاب کرده، وی مجبور شده به خاطر صدمه‌ای که به انگشتش وارد شده جراحی پیوند انجام دهد.

وی ادعا می‌کند که در آن روز یکی از دوستان هرد نیز همراه وی بوده و با دوستان دیگر هرد که در رسانه‌های اجتماعی فعال بودند تماس مکرر داشته است. هرد، اما ادعا می‌کند که دپ تلفن همراه خود را مانند یک بازیکن بسکتبال و با قدرت زیاد به سمت او پرتاب کرده که به صورت او خورده است. دو دوست هرد که یکی از آن‌ها پشت تلفن بوده و تمامی ماجرا را از طریق تلفن شنیده، ادعا‌های هرد را تایید کرده اند. بر اساس شکوائیه دپ، اما همان شب پلیس به پنتهاوس محل زندگی آن‌ها مراجعه می‌کند، اما هیچ نشانی از کبودی روی صورت یا آسیب‌های دیگر ادعایی توسط هرد را در خانه مشاهده نمی‌کند، اما وقتی ۶ روز بعد هرد با صورتی کبود در دادگاه حاضر می‌شود، قاضی دستور می‌دهد که دپ حق نزدیک شدن به همسر خود تا اطلاع ثانوی را ندارد.

ازدواج  و طلاق جانی دپ و امبر هرد 

جانی دپ در سال ۲۰۱۲ با امبر هرد بازیگر و مدل در فیلم خاطرات عجیب و غریب آشنا شد و در نهایت سال ۲۰۱۵ با هم ازدواج کردند

این زندگی هم سال ۲۰۱۷ بعد از دو سال زندگی مشترک به طلاق ختم شد و دادگاه جانی را به پرداخت ۷ میلیون دلار بخاطر آزار و اذیت امبر محکوم کرد

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥منبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن