آخرین وضعیت میناونداخبار فرهنگی هنریاخرین وضعیت مهرداد میناونداخرین وضعیت میناوندحال مهرداد میناوند الان چطورهخرید آمپول برای میناوندخرید آمپول کروناسحر زکریاعکس میناوند در بیمارستانمهرداد میناوند درگذشتمیناوند درگذشت

ماجرای خرید آمپول از امارات برای میناوند از زبان سحر زکریا


ماجرای خرید آمپول از امارات برای میناوند از زبان سحر زکریا

متاسفانه چند روزی است که مهرداد میناوند پیشکسوت فوتبال بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده است. این بازیکن قدیمی وضعیت چندان خوبی ندارد. روز گذشته گفته شد که علی کریمی از امارات آمپول تهیه کرده است تا به او تزریق شود.در ادامه پست سحر زکریا در مورد خرید آمپول برای میناوند توسط علی کریمی را می خوانید.

ماجرای خرید آمپول از امارات برای میناوند از زبان سحر زکریا

خرید آمپول برای میناوند

سحر زکریا نوشت:

دمت گرم علی کریمی تو براستی نمونه یک انسان والایی ، خوش به حال فوتبالیها که کسی مثل علی کریمی رو دارند، تو نه تنها برای مردمت پشتوانه بودی بلکه در قبال همکارت هم مردانه ایستادی بدون تبلیغات بدون هیچگونه نشان دادن خودی، کاش در حرفه بنده هم چنین بود ما فقط وقتی میمیریم همکاران آن هم شاید عکسی بگذارند، خوش به غیرتت، ما مردانی چون تو میخواهیم، بنده هرگز فوتبال را دنبال نکرده ام ولی نام نیک تورا بارها به درستی شنیده ام پایدار بمان و سخن حقت را مثل همیشه بیان کن، به قول امروزیها دمت گرم علی کریمی

حال مهرداد میناوند الان چطوره ؟

بد نیست بدانید آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند چیست

رییس دپارتمان ICU بیمارستان لاله درباره وضعیت مهرداد میناوند پس از یک خطر جدی خبر داد.

امیرحسین لطفی رییس دپارتمان ICU بیمارستان لاله و پزشک معالج مهرداد میناوند با اشاره به آخرین وضعیت مهرداد میناوند به دلیل ابتلا به کرونا بیان کرد:شرایط این بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران کمی بهتر شده است و وضعیت باثباتی دارد.

پزشک معالج مهرداد میناوند گفت: وضعیت مهرداد میناوند به حدی نگران کننده بود که ممکن بود ایشان را از دست بدهیم اما آن خطر را پشت سر گذاشتند، او همچنان در وضعیت خواب مصنوعی قرار دارد، به دلیل کاهش اکسیژن خون اینتوبه شده است و با دستگاه تنفس می‌کند و او تاکنون هرگز به کما نرفته است..

گفته می شود با تزریق آمپول برای میناوند وضعیت او کمی رو به بهبودی است. رییس دپارتمان ICU بیمارستان لاله بیان کرد: مهرداد میناوند به دلیل تاخیر در مراجعه به بیمارستان با وضعیت وخیم در بخش مراقبت های ویژه بستری شد، ریه او بیش از ۸۰ درصد درگیری داشته است.

پزشک معالج مهرداد میناوند یادآوری کرد:دیروز در بخش مراقبت های ویژه به دلیل حاد شدن وضعیت اکسیژن خون و زجر تنفسی مجبور شدیم تا این بازیکن فوتبال را اینتوبه کنیم؛ در واقع در این شرایط او با دارو در خواب مصنوعی به سر می برد و با دستگاه تنفس می‌کند.

منبع:persianv.com

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن