ازدواج الهام اخوانالهام اخوانالهام اخوان در باخانمانالهام اخوان و همسرشاینستاگرام الهام اخوانباخانمانبازیگر نقش گوهر در باخانمانبازیگران باخانمانبازیگران سریال باخانمانبیوگرافی الهام اخواندنیای هنرمندانسریال باخانمانسن الهام اخوانعکس الهام اخوانعکس های الهام اخوانقد الهام اخوانگوهر در باخانمانگوهر در سریال باخانمانمادر الهام اخواننقش الهام اخوان در باخانمانهمسر الهام اخوان

عکس های الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در باخانمان


عکس های الهام اخوان 

الهام اخوان بازیگر ۳۲ ساله ایرانی است که در نقش گوهر در سریال باخانمان بازی کرده است . او پیش از این در فیلم سینمایی دوزیست نیز بازی کرده است . در ادامه عکس های الهام اخوان را مشاهده می کنید .

عکس های الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در باخانمان

بیوگرافی الهام اخوان

الهام اخوان که متولد سال ۱۳۶۷ است از کودکی به بازیگری علاقه داشت و کار در این رشته را از سن ۱۶ سالگی با رفتن روی صحنه تئاتر شروع کرد.

عکس های الهام اخوان بازیگر نقش گوهر در باخانمان

بازی در نقش گوهر در سریال باخانمان

سریال باخانمان دومین همکاری الهام اخوان با بروز نیک نژاد است. او درباره نقش گوهر به جام جم می‌گوید: در ابتدا خیلی ارتباط با فضای کمدی سریال نمی‌گرفتم، اما آرام آرام با فضای سریال و نقشم ارتباط گرفتم و برایم ملموس شد.

در این سریال نقش گوهر را بازی می‌کنم که یک دختر نخبه از طبقه پایین شهر است. او دختر باهوشی است که مرتب مراقب خانواده‌اش است، زیرا خانواده تا حدودی بی‌خیال هستند و او حواسش به آنهاست.

گردآوری: حیاط خلوت

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن