انشاانشا چیزی که عوض داره گله ندارهانشا درباره چیزی که عوض داره گله ندارهتحقیقستانچیزی که عوض داره گله ندارهچیزی که عوض داره گله نداره یعنی چیریشه چیزی که عوض داره گله ندارهریشه ضرب المثل چیزی که عوض داره گله ندارهسرگرمیضرب المثلضرب المثل چیزی که عوض داره گله ندارهضرب المثل چیزی که عوض داره گله نداره یعنی چیمعنای چیزی که عوض داره گله ندارهمعنای ضرب المثل چیزی که عوض داره گله ندارهمعنی ضرب المثل چیزی که عوض داره گله ندارهمفهوم چیزی که عوض داره گله ندارهمفهوم ضرب المثل چیزی که عوض داره گله نداره

ضرب المثل چیزی که عوض داره گله نداره


کسی از جانب شخص دیگری مورد آزار و اذیت واقع شده و پس از مدت ها، شرایط طوری میشود که شخص اذیت شده فرصت را مناسب می بیند که جبران کند! به همین دلیل او نیز کسی را که قبلا اذیتش می کرده اذیت می کند.

در واقع جزای عمل او را به او نشان میدهد و او حق هیچ گله ای ندارد. ضرب المثل چیزی که عوض داره گله نداره یعنی اگر به دیگران ظلمی کردی و همان ظلم را نیز در حق تو کردند نباید گله و شکایت کنی زیرا عوض آن را دریافت کرده ای.

ضرب المثل چیزی که عوض داره گله نداره را برای آدم های خلافکار و ظالم به کار میبرند البته در زمانیکه تاوان کار خلافشان را پس می دهند.

انسان نباید از نتایج و عواقب کارهای نادرستش شکوِه و ناله کند چرا که هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی! بدی و خوبی هرکدام نتایج متناسب با خود را دارند.

اگر عوض و نتیجه کارهایت را دیدی حق گله کردن نداری چرا که انسان همه کارهایش را با اختیار انجام می دهد.برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن