رنگ سال 2020سبک زندگی

رنگ سال ۲۰۲۰ چه رنگی است؟ ست کردن رنگ سال ۲۰۲۰ با سایر رنگ ها


رنگ سال ۲۰۲۰ چیست؟

رنگ سال ۲۰۲۰ : ساتیشو اینبار سعی کرده است با معرفی رنگ سال ۹۹ به استقبال مخاطبینش برود، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. از سال ۲۰۰۰ هر ساله با اضطراب منتظریم تا بدانیم پنتون چه رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب خواهد کرد. معمولا چند ماه قبل از فرا رسیدن سال نو میلادی مارک ها و برندهای لباس رنگ هایی را که در سال جدید مد خواهند شد را پیش بینی می کنند، پنتون هرساله سعی دارد بر اساس قواعد طبیعت و جهان رنگ زیبایی را شاخص جامعه قرار دهد.

رنگ سال ۲۰۲۰ چه رنگی است؟ ست کردن رنگ سال ۲۰۲۰ با سایر رنگ ها

رنگ سال ۱۳۹۹

موسسه پنتون در سال ۲۰۲۰ با انتخاب رنگ آبی کلاسیک یا CLASSIC BLUE سعی بر ایجاد آرامش، افزایش اطمینان و ارتباط دارد. این رنگ برگرفته از اعماق اقیانوس ها و آسمان است،  اعتقاد پنتون از انتخاب رنگ های طبیعت این است که رنگ های موجود در جهان تجویزی برای زندگی پرمشغله و سرشار از هرج و مرج می باشند و آرامش این رنگ ها باید در فضای بازار، خانه و … پخش شود. رنگ های انتخابی هرساله فقط مختص صنعت مد و لباس نمی باشند معمولا در اکثر دکوراسیون های داخلی و خارجی منازل نیز از رنگ سال استفاده می شود چرا که احساس آرامش و مثبت طبیعت را در داخل خانه به ارمغان می آورند.

رنگ سال ۲۰۲۰ چه رنگی است؟ ست کردن رنگ سال ۲۰۲۰ با سایر رنگ ها

رنگ آبی کلاسیک چه رنگی است؟

بی شک منتظرید بدانید که آبی کلاسیک در چه تناژهایی می باشد، رنگ آبی مایل به سرمه ای که نام آن به آبی کلاسیک تغییر کرده است رنگ معرف سال ۲۰۲۰ می باشد، همانطور که بیان کردیم رنگ آبی کلاسیک، رنگ اعماق اقیانوس ها و انتهای بی پایان آسمان می باشد، چندین سال است که خطراتی محیط زیست، دریاها و اقیانوس ها را تهدید به نابودی می کنند نابودی محیط زیست است که پنتون را برای انتخاب رنگ به چالش کشیده است.

رنگ سال ۲۰۲۰ چه رنگی است؟ ست کردن رنگ سال ۲۰۲۰ با سایر رنگ ها

دلیل انتخاب رنگ آبی کلاسیک

واقعا جالب است تصور کنید که جامعه خلاق این رنگ را از کجا به لباسی که می پوشیم بیرون آورده است با کاوش اعماق اقیانوس ها و توجه به تهدیدات محیط زیست پنتون در راستای تحقق پیامی این رنگ را انتخاب کرده است پیام آنها بی شک اینست « اگر این رنگ به اندازه اقیانوس ها گسترده باشد منجر به تلاش های بیشتری در محیط زیست می شود. » اینگونه به نظر می رسد که رنگ انتخابی پنتون به اندازه تغییرات آب و هوا گسترده و تاثیر گذار بوده و خواهد بود.

رنگ سال ۲۰۲۰ چه رنگی است؟ ست کردن رنگ سال ۲۰۲۰ با سایر رنگ ها

ست کردن رنگ آبی کلاسیک

با معرفی رنگ سال ۱۳۹۹ و ۲۰۲۰ شاهد انواع لباس هایی به رنگ سال خواهیم بود رنگ آبی کلاسیک با رنگ های مشابه خود همانند آبی نفتی، آبی آسمانی و رنگ های تضاد مانند نارنجی، سبز مغزپسته ای، عنابی و… قابل ست کردن می باشد رنگ آبی کلاسیک با تناژ سرد معمولا برای انواع رنگ پوست ها مناسب می باشد.

رنگ سال ۲۰۲۰ چه رنگی است؟ ست کردن رنگ سال ۲۰۲۰ با سایر رنگ ها

روانشناسی رنگ آبی کلاسیک

رنگ های سال  هر ساله در ساخت لوازم کاربردی و لوازم آرایشی و بهداشتی نیز بکار برده می شوند، رنگ آبی رنگی سرد محسوب می شود که با تاثیر بر روح و خلقیات انسان آرامش را به ذهن و جسم هدیه می دهد، رنگ آبی تمرکز را افزایش داده و کاهنده استرس می باشد، نمادی از صداقت و خوش بینی نیز می باشد.

امیدواریم از خواندن مطالب بهره برده باشید برای دیدن ست ها و استایل هایی به رنگ آبی کلاسیک به اینستاگرام ساتیشو به نشانی satishocom مراجعه نمایید.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن