چه رفتاری مردان را جذب می کندخصوصیات زنانهروانشناسی زناشوییزنانی که مردان دوستشان دارندطرز رفتار با مردانمردان از چه زنانی خوششان می آیدمردان عاشق چه زنانی می شوندمردان عاشق چه زنانی میشوندمطالب ویژههمسرداری

خانم ها! آقایان عاشق این خصوصیات در زنان هستند! |


مردان از چه زنانی خوششان می آید؟

اگر دوست دارید بدانید مردان از چه زنانی خوششان می آید و عاشق چه دخترانی می شوند در این مقاله با ما همراه باشید . در ادامه ۷ خصوصیت زنانه که مردان عاشق آن هستند را می خوانید .

خانم ها! آقایان عاشق این خصوصیات در زنان هستند! |

خانم ها! آقایان عاشق این خصوصیات در زنان هستند!

خیلی جاها گفته شده که مرد ها در روابط بسیار ایرادگیر، سخت پسند و غیرقابل پیش بینی هستند.

آنها نه وابسته‌گی بی اندازه را می پسندند و نه دوری احساسی بی اندازه. و، ولی یک سری رفتار ها در خانم ها هست که هیچوقت از توجه یک مرد دور نمی ماند و همیشه برای آنها قابل تحسین است.

این ها همان رفتار و خصوصیاتی هستند که یک مرد از همسرش انتظار دارد.

جالب است بدانید که مردها به دنبال خصوصیاتی عمیق تر، اساسی تر و پایدارتر هستند که بنا به دلایلی زن ها تصمیم می گیرند در خود نشان ندهند.

حداقل در آغاز روابط و گاهی وقت ها هم خیلی دیر این خصوصیت خود را نشان می‌دهند. در زیر به ۷ خصوصیت خانم‌ها که مردان را شیفته میکند اشاره نموده و به توضیح دقیق آن ها می پردازیم.

۷ خصوصیت خانم ها که آقایان را شیفته خود می کند!

۱٫ شوخ‌طبعی

مردها موجودات شوخ طبعی هستند و همسری می خواهند که به لطیفه هایشان بخندد، همسری که بتوانند با وی مکالمه سرگرم کننده و جالبی داشته باشند. همسری که بتوانند با وی شوخی کنند و جنبه شوخی داشته باشد.

چه خانه باشید و چه بیرون، درست وقت هایی که کسی نگاهتان نمی کند، وقت مسخره رقصیدن ها، حرف زدن با صداهای عجیب و غریب و وقت این است که خودتان باشید. چنانچه می خواهید همسرتان حس کند که میتواند با شما تفریح کند، شما هم نباید از تفریح کردن با وی بترسید. حتی اگر از این که مسخره به نظر برسید نباید بترسید. از این که خودتان را رها کنید، از چارچوب همیشگی تان بیرون بیایید و بلند بلند بخندید نترسید.

۲٫ اعتماد به نفس

زنی باشید که کارهایش را عاقلانه انجام میدهد و می داند چه می خواهد و می داند چطور باید به آن برسد ولی مغرور نباشید برای این که اصلاً مردی زن مغرور را دوست ندارد. با ایجاد تغییراتی در ظاهر مثل کوتاه کردن مو، کاهش وزن، تغییر لباس و ژست راست و محکم موقع نشستن و ایستادن، باعث میشود شما مطمئن تر و بااعتماد به نفس بیش تر به نظر برسید.

حقیقت این است که مردها دوست دارند فکر کنند که جایزه را برده اند. دوست دارند حس کنند که خوش شانس ترین مرد هستند. درست همان طور که دوست دارند شما به آن ها افتخار کنید، وی هم می خواهد به شما افتخار کند. اگر شما خودتان به خودتان اعتماد نداشته باشید و از خوب بودن خودتان مطمئن نباشید، چرا وی باید چنین حسی داشته باشد؟

چه به خاطر ظاهرتان باشد، چه هوشتان، چه موفقیت هایتان، چه احترامی که افراد دیگر به شما می گذارند، کارتان یا هر خصوصیات خوب دیگر شما، همسرتان دوست دارد به شما پز بدهد. می خواهد بداند که میتواند با اطمینان شما را به منزل پیش مادرش بیاورد و یا به دوستانش معرفی کند و یا حتی در جلسات کاری بیرون از محل کار شما را با خود پیش رئیسش ببرد زیرا شما سبب می شوید که وی خوب به نظر برسد.

۳٫ استقلال

این خصلتی که هر زنی چه بخواهد همسرش را جذب کند چه نخواهد باید داشته باشد. هیچ مردی زن بی اندازه وابسته را نمی پسندد. وقت مرد ها برایشان بسیار ارزشمند است به حدی که اگر وقت شان را بگیرید باعث خشم و عصبانیت در آنها میشود . پس زندگی خودتان را داشته باشید، خودتان را مشغول کنید، سرگرمی های تان را داشته باشید و همراه دوستان تان به گردش بروید. این چنین وی هم برای وقت شما ارزش قائل میشود .

۴٫ قدرت

آیا هنگامی که دچار ضعف میشود ، میتوانید صاف بایستید؟

یا این که شما هم سریعتر از وی خم شده و می شکنید؟ اگر لازم باشد میتوانید از عهده مخارج خودتان برآیید؟

این قدرت ها قدری از فشار را از روی دوش وی برمی دارد و سبب میشود خود بخواهد که برای شما قوی باشد نه این که مجبور باشد!

آیا در ارزش ها و اعتقاداتتان قدرتمند هستید؟ یا این که خیلی راحت تحت‌تأثیر قرار می گیرید؟ کی هستید؟ به چه چیزهایی اعتقاد دارید؟ آیا سر اعتقاداتان هستید؟

آیا وی میتواند به حرف هایی که می زنید اعتماد کند؟ آیا اعمال و رفتارتان مطابق با حرف هایتان هست؟

زنی که اعتقاداتی پابرجا داشته باشد، سبب امنیت مرد زندگی اش است. حس امنیت یکی از مهم ترین عناصر در ایجاد حس اعتماد در مردهاست.

این حس سبب میشود بتواند دریچه دلش را بطور کامل برایتان باز کند.

۵٫ برای خودش ارزش قائل است

زنی که به خود اهمیت دهد، مثلا به ظاهرش برسد، برای خود پول خرج کند، به سلامتی اش اهمیت دهد و در یک کلمه مراقب خود باشد، زنی است که سایرین هم به وی احترام می گذارند. این مدل از زنان افرادی قابل اطمینان ، سخت کوش و دارای اعتماد به نفس بالایی هستند که سایرین هم میتوانند به آن ها تکیه کنند.

۶٫ زنانگی

زنانگی هم مربوط به ظاهر شماست و هم رفتارتان. زن بودن یعنی زیبایی، ظرافت، لطافت، مهربانی و قسمت شیرین وجودتان که مردها فاقد آن ها هستند را در اغوش بکشید. زن باشید! پیراهن های زیبا بپوشید، رژلب بزنید و خوش بو باشید. برای زیبا کردن ظاهرتان وقت بگذارید و از آن لذت ببرید. این کار به خودتان هم حسی فوق العاده خواهد داد.

بامحبت باشید. یکی از خصوصیات زنانگی که مردها معمولاً ندارند، میل طبیعی شما به مراقبت کردن است. اما میتوانید در عین حال اسیب پذیر بوده و به همسرتان نشان دهید که به وی احتیاج دارید ولی میتوانید از وی هم مراقبت کنید. هرچقدر هم که قوی، مردانه و مستقل باشد، تمامی مردها دوست دارند که کسی از آن ها مراقبت کند. این که نشان دهید چنین توانایی دارید سبب میشود سلاح خود را در کنار شما زمین بیندازد و در کنارتان حس امنیت کند. وقتی مردی ضعف از خود نشان میدهد و اجازه میدهد بخش اسیب پذیر وی را ببینید، به شما قدرت خواهد داد. منظور این نیست که رابطه مانند یک مسابقه یا بازی است، تمامی اینها برای ایجاد یک رابطه محکم و ایجاد حس امنیت و ارامش برای دو طرف است.

۷٫ شادی

تمامی مرد ها دوست دارند شاد باشند و از زندگی لذت ببرند؛ بنابراین هیچوقت دوست ندارند دور و بر زنانی باشند که انرژی منفی و نفرت را از خود ساطع میکنند. زنانی که با غر زدن و شکایت کردن می خواهند توجه مرد را بخود جلب کنند برای روح مرد ها سم هستند. نگرش ها و رفتار های مسموم این زنان مسری است و سبب ایجاد منفی گرایی در مردها میشود. در پایان باید بگویم که انسان های شاد جذاب تر هستند.

منبع:beytoote.com

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن