حرف عاشقانهحرف های عاشقانه به شوهررابطه دوستانه با همسرنکات همسرداری

جملاتی معجزه آسا برای حفظ رابطه دوستانه با همسر


جملاتی معجزه اسا برای حفظ رابطه دوستانه با همسر

یکی از راهکارهای افزایش عشق بین همسران استفاده از حرفهای عاشقانه به همسر و کلمات محبت آمیز بین زن و شوهران است در ادامه با این جملات و رفتارهای عاشقانه بیشتر آشنا خواهیم شد

داشتن یک روابط زناشویی پایدار و موثر فقط با عشقو احترام و دوست داشتن متقابل میسر می گردد ما در این مطلب از حیاط خلوت قصد داریم برای شما دانستنی های مفید پیرامون رابطه دوستانه با همسر و این که چه رفتارها و جملات معجزه آسایی را با همسران داشته باشیم مطالبی را به اشتراک خواهیم گذاشت

جملاتی معجزه آسا برای حفظ رابطه دوستانه با همسر

رابطه دوستانه با همسر

این حق شماست که یه دعوا رو آروم کنین. جر و بحث های کوچیک با طرفتون در ابتدا با نرمی به نتیجه می رسن. اینکه هیچ دفاعی از خودتون نداشته باشین و خودتون رو کوچیک کنین در گرماگرم دعوا به نظر غیر منطقی میاد اما در واقع بسیار موثره.

برای جلوگیری از جر و بحث اینو بگین ” شما به نظر من عالی هستی” این بهترین جواب به سوالی از این قبیله که آیا این شلوار من رو چاق نشون می ده؟ اگه جوابی غیر از جواب بالا را بدین می تونه باعث ایجاد ناراحتی بشه. “برن استین” می گه به زبون آوردن افکارتون یا گفتن هر چیز کوچیکی که به ذهنتون می یاد، می تونه به روابطتون آسیب جدی برسونه.

برای محبت اینو بگین” من تو رو بیشتر از هر چیز و هر کس دیگه ای دوس دارم” طبق یک مطالعه ی اخیر محققان، این نمونه از صحبت کردن رو مورد بررسی قرار دادن و دریافتن که افراد مورد بررسی، این نوع محبت ظاهری رو هفته ای سه بارامتحان کردن. همونطور که احساسات واقعی به عنوان پایه ی زندگی محسوب می شه، محبت ظاهری هم می تونه به ادامه ی دوام رابطه کمک کنه.

برای حفظ رابطه اینو بگین “من حالم خوبه” طبق نظر “الیزابت برن استین” مواقعی وجود داره که همسرتون می خواد بدونه چه چیزی شما رو ناراحت کرده اما بعضی مواقع فقط برای اطمینان مجدد از حال شما دائم جویای حالتون می شه. کارشناسان این دروغ مصلحتی رو پوشش محافظتی می نامن که در واقع مثل یه سپر یا حفاظ، همسرتون رو از استرس و نگرانی حفظ می کنه

برای نشان دادن مراقبت عمیق اینو بگین ” من درک می کنم” حتی اگه تمام جزئیات حرف همسرتون رو متوجه نمی شین اما باز هم مهمه که وانمود کنین تمام گرفتاری های او رو درک می کنین. یکدلی – توانایی شناخت و درک احساسات طرف مقابل- مهم ترین بخش از هر رابطه ی دو نفره هست.

بیشتر بدانید از حرف های عاشقانه به شوهر

حرف های عاشقانه برای شوهر جانشین مناسبی برای کلمه دوستت دارم است و شما می توانید با کمک این جملات دلبرانه و پیام های جذب کننده برای مرد، همسر خود را از احساساتان نسبت به او آگاه کنید و به او این اطمینان را ببخشید که معنا دهنده و زیبایی بخش زندگی شما است و مهر و محبتش هیچوقت از قلب شما بیرون نمی رود.

یکی از بهترین روش ها برای ایجاد رابطه عاشقانه با شوهر ارسال متن عاشقانه و استفاده از کلمات محبت آمیز و عاشقانه برای او است و شما می توانید جملات عاشقانه برای جذب مرد را در شبکه های پر مخاطب اجتماعی ارسال کنید و از این طریق عشق و عاطفه بیشتری را بین خود و همسرتان ایجاد کنید. ممکن است فکر کنید که همیشه تمام حرف های دلخواه و مورد علاقه شوهرتان را به او می زنید، اما باید بدانید لحن حرف زدن در مورد پیام های جذب کننده بسیار مهم می باشد و اینکه از کلمات چگونه استفاده کنید بسیار مهم است.

گاهی اوقات حرف های عاطفی بسیار بد زده می شود و نه تنها مردان از آن خوششان نمی آید بلکه ممکن است آنها را دلخور کند. شما باید بدانید که چگونه و در چه مواقعی با استفاده از پیام های جذب کننده از آنها قدردانی کنید و هم چنین چه زمانی و چگونه از آنها تعریف کنید. قبل از هر چیز باید رابطه ای دوستانه با همسرتان برقرار کنید و بعد از عباراتی که در زیر نمونه ای از آنها را برایتان آورده ایم استفاده کرده و این کلمات محبت آمیز را به شوهرتان بگویید:

تو تنها کسی هستی که می تونم باهاش درد و دل کنم باید به شوهرتان بفهمانید که او تنها کسی است که از صحبت کردن با او بسیار لذت می برید و می توانید احساسات و درد و دل هایتان را به او بگویید و اجتناب از قرار دادن چنین بار احساسی سنگینی، بر دوش مردان نه تنها درست نمی باشد بلکه تمامی مردان دوست دارند که حامی و پشتیبانی برای مشکلات همسرشان باشند.

منبع:persianv.com

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن