آتعبير خواب آبنوستعبير دیدن خواب آبنوستعبیر خوابتعبیر خواب آنلاینخواب آبنوسدیدن آبله در خوابدیدن آبنوس در خوابسرگرمی

تعبیر خواب آبنوس – تعبیر خواب آنلاینتعبیر خواب آبنوس - تعبیر خواب آنلاین

اگر در خواب آبنوس ببیند دلیلش مردی است سختکوش در کار خود ، محکم با اراده و خلل ناپذیر ، بر سر پیمانش می ایستد ، توانگر می شود ، ثروت می اندوزد ، اما با همه صفات بخیل و خسیس می شود و چیزی از او به کسی نمی رسد. در این مطلب از تحقیقستان به تعبیر خواب آبنوس به روایت از منوچهر مطیعی تهرانی، امام جعفر صادق، محمد بن سیرین و ابراهیم کرمانی می‌پردازیم.


تعبیر خواب آبنوس به روایت منوچهر مطیعی تهرانی

آبنوس در زندگی ما چوبی است محکم و گران قیمت و در خواب نیز به استحکام و قوت تعبیر می شود. برخی از معبران آبنوس را به بخل و حسد تعبیر کرده اند و نوشته اند، داشتن شیئی خاص از چوب آبنوس که احساس کنید به خود شما تعلق دارد بخل است و خست و حسد. اگر عصایی از چوب آبنوس داشته باشید بر مردی محکم و استوار اما خشک که سود او کمتر عاید دیگران می شود متکی می گردید.

اگر صندوق یا کمدی از چوب آبنوس ببینید که در خانه شماست زنی متشخص و مقتدر به زندگی شما قدم می نهد ولی اگر آن شیئی را در جایی ناشناخته مشاهده نمودید زنی با این خصوصیات با شما برخورد می کند. دیدن دری از چوب آبنوس برخورد و رو به رو شدن با مردی است محکم و استوار. اگر آن در بسته باشد نمی توانید از آن مرد بگذرید و از او متنفع شوید ولی اگر باز باشد برای شما موثر و مفید واقع می شود.


تعبیر خواب به روایت امام جعفر صادق

دیدن آبنوس در خواب دلالت بر مردی دارد که صفات سختکوشی ، بر سر پیمان ماندن ، به ثروت رسیدن و غیره به او مربوط می شود. در اشاره امام صادق علیه السلام حرفی از بخیل و خسیس بودن به میان نیامده است


تعبیر خواب به روایت محمد بن سیرین

آبنوس درختی تناور چون درخت گردو است که در پاره ای از مناطق آفریقا و نواحی هند می روید و چوبش به سختی و درخشان شدن مشهور است و سیاهی چوب آن که بر اثر قرار گرفتن تنه درخت در آب زیبائی و برق خاصی می یابد در شعر شاعران متقدم به ذلف یار و غیره تشبیه شده است.

اگر در خواب آبنوس ببیند دلیلش مردی است سختکوش در کار خود ، محکم با اراده و خلل ناپذیر ، بر سر پیمانش می ایستد ، توانگر می شود ، ثروت می اندوزد ، اما با همه صفات بخیل و خسیس می شود و چیزی از او به کسی نمی رسد.


تعبیر خواب به روایت ابراهیم کرمانی

اگر در خواب آبنوس ببیند چنانچه زن باشد همان خصوصیات مورد بالا را دارد متها با مسائلی که به زن مربوط می شود.

اگر تعبیر خواب خود را پیدا نکرده اید ، از طریق بخش دیدگاه ها از ما بپرسید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.
تعبیر خواب آبنوس - تعبیر خواب آنلاین
۲۴۸۳

راه موفقیت، همیشه در حال ساخت است؛ موفقیت پیش رفتن است، نه به نقطه پایان رسیدن . ما در تحقیقستان تلاش میکنیم تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آوریم.

تعبیر خواب آبنوس - تعبیر خواب آنلاین


مشاهده جزئیات بیشتر …
نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن