ازدواج محیا دهقانیامیراحمد قزوینیاینستاگرام محیا دهقانیبازیگر جایگزین سارا رسول زادهبازیگر نقش نجلابازیگر نقش نجلا در نجلا2بازیگر نقش نگار در هم سایهبازیگران سریال همسایه شبکه ۳بیوگرافی محیا دهقانیبیوگرافی هنرمندانپیج محیا دهقانیسریال های محیا دهقانیسن محیا دهقانیسوسن در سریال پایتختسوسن در سریال پایتخت ۴عروسی محیا دهقانیعکس جدید محیا دهقانیعکس محیا دهقانیعکس محیا دهقانی در سریال هم سایهعکس محیا دهقانی در نجلا 2عکس های محیا دهقانیفیلم های محیا دهقانیقد محیا دهقانیمحیا دهقانیمحیا دهقانی در پایتختمحیا دهقانی در سریال هم سایهمحیا دهقانی در نجلامحیا دهقانی در نجلا 2محیا دهقانی در هم سایهمحیا دهقانی و همسرشمطالب ویژهنقش محیا دهقانی در پایتختنقش محیا دهقانی در هم سایهنگار در سریال هم سایهنگار در سریال همسایهنگار در هم سایهنگار نامزد حافظهمسر محیا دهقانی

بیوگرافی محیا دهقانی بازیگر نقش نگار در هم سایه


بیوگرافی محیا دهقانی بازیگر جوان 

محیا دهقانی بازیگر جوان ایرانی است که به تازگی در نقش نگار در سریال هم سایه و نجلا در سریال نجلا ۲ بازی کرده است . در ادامه بیوگرافی محیا دهقانی و همسرش و عکس های اینستاگرام محیا دهقانی را مشاهده می کنید .

عکس های محیا دهقانی 

بیوگرافی محیا دهقانی بازیگر نقش نگار در هم سایه

بیوگرافی محیا دهقانی

محیا دهقانی متولد ۲۴ دی ۱۳۷۰ در تهران می باشد . او فارغ التحصیل رشته بازیگری است و از جمله سریال ها و فیلم های او می توان به سریال پایتخت ۴ و سریال همبازی و فیلم شیار ۱۲۴ و لب خط  اشاره کرد

بیوگرافی محیا دهقانی بازیگر نقش نگار در هم سایه

شروع فعالیت هنری

بازیگری را بطور حرفه ای از دوران دانشجویی و از کلاس های بازیگری استاد داریوش ارجمند در تئاتر آغاز کرده و تاکنون در فیلم و سریال های معروفی بازی کرده است

این بازیگر جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم کوتاه باهر از جشنواره فیلم‌های ایرانی سان‌فرانسیسکو را دریافت کرده است

دهقانی با بازی در فیلم سینمایی شیار ۱۴۳ به کارگردانی نرگس آبیار وارد سینما شد و بسیا خوش درخشید و با ایفای نقش در سریال تلویزیونی قهر و آشتی و سپس پایتخت ۴ نخستین تجربه خود را در تلویزیون به نمایش گذاشت.

ازدواج محیا دهقانی / همسر محیا دهقانی 

محیا دهقانی مجرد است و تاکنون خبری در مورد ازدواج محیا دهقانی و عکسی از محیا دهقانی و همسرش منتشر نشده است .

بیوگرافی محیا دهقانی بازیگر نقش نگار در هم سایه

اینستاگرام محیا دهقانی

اینستاگرام محیا دهقانی ( mahyadehghani70 ) یکی از راه های ارتباطی او با هوادارانش است . او عکس های شخصی و هنری اش را در پیج شخصی اش به اشتراک می گذارد .

بازیگر نقش سوسن در سریال پایتخت ۴

این بازیگر جوان در سریال پایتخت ۴ در نقش سوسن حضور داشت و این اولین حضور او در سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم بود.

 

بیوگرافی محیا دهقانی بازیگر نقش نگار در هم سایه

علاقه به ورزش

دهقانی از ۸ تا ۲۱ سالگی کاراته کار کرده است  و دان دو کاراته دارد. او بخاطر بازیگری این ورزش را کنار گذاشته و در حال حاضر بیشتر به ورزش بدنسازی و شنا روی آورده است .

او پیاده روی و شطرنج را هم دوست دارد .

فیلم و سریال های محیا دهقانی

۱۴۰۰ سریال نجلا ۲ در نقش نجلا

۱۴۰۰ سریال هم سایه در نقش نگار

١۴٠٠ هم بازی در نقش روشنا

۱۳۹۹ لب خط

۱۳۹۶ کُنجانچَم

۱۳۹۶ لیلاج

۱۳۹۵ ماجرای نیمروز در نقش فریده

۱۳۹۵فیلم کوتاه باهر

۱۳۹۵ شب، سکوت، رهایی کوتاه

۱۳۹۴ پایتخت ۴ در نقش سوسن

۱۳۹۴ سبز سفید سرخ

۱۳۹۴ نمایش زنجیر شدگان

۱۳۹۴ دو، سه چیزی که نمی‌دانید

۱۳۹۲ خانه برناردا آلبا

۱۳۹۲ شیار ۱۴۳

۱۳۹۱ قهر و آشتی

محیا دهقانی در سریال هم سایه

محیا دهقانی در سریال هم سایه نیز بازی کرده است. او در این سریال نقش نگار نامزد حافظ (امیراحمد قزوینی) را بازی می کند.
نگار دختردایی حافظ است و قرار است آنها با هم ازدواج کنند اما با مشکلاتی مواجه می شوند.

بیوگرافی محیا دهقانی بازیگر نقش نگار در هم سایه

محیا دهقانی در نجلا ۲

محیا دهقانی در سریال نجلا ۲ نقش اصلی این سریال را بازی می کند. او در این سریال نقش نجلا دختر عراقی را بازی می کند که عبد دشتی ( حسام منظور) عاشق اوست. نقش نجلا را در فصل اول این سریال سارا رسول زاده برعهده داشت اما در فصل دوم به دلیل اینکه قصد دارد در یک سریال شبکه خانگی بازی کند این نقش را نپذیرفت. حالا محیا دهقانی به جای او نقش نجلا را بازی می کند.

گردآوری: حیاط خلوت

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن