رپورتاژ آگهی

بهترین شرکت حمل خودرو در ایران


بهترین شرکت حمل خودرو در ایران

در گذشته برای جا به جایی چندین ماشین از جرثقیل ها استفاده می شد. امروزه خودرو بر هایی جدید و کارآمد ساخته شده که سرعت و امنیت آن ها از جرثقیل ها بیشتر می باشد. تجهیزات خودروبر ها باعث سرویس دهی بهتر و مطمئن تر شده است. در ایران شرکت هایی وجود دارند که به صورت شبانه روزی با خودروبر ها آماده سرویس دهی به شما می باشند.

 ۰۹۱۹۷۰۵۳۵۵۰

ضرورت وجود خودرو بر برای حمل خودرو صفر

وجود خودروبر ها برای کارخانه های تولید ماشین بسیار اهمیت دارد، چرا که ماشین ها باید بدون کوچک ترین آسیبی به دست مشتری برسد. از طرفی راندن ماشین های صفر برای رسیدن به مقصد حتی در مسافتی کوتاه، حس خوبی به مشتری نمی دهد و بهتر است بدون راندن ماشین حمل و نقل صورت گیرد. همه ی این ها باعث شده تا تولید کنندگان برای جلوگیری از خسارات، جلب رضایت مشتری و حس اطمینان از خودروبر ها جهت حمل و جا به جایی ماشین ها استفاده کنند. این کارخانه ها نه تنها از خودروبر ها بلکه از قطار، کشتی، کامیون ها نیز بسته به مسافت مورد نظر استفاده می کنند.

حمل خودرو

تریلی خودرو بر

ایمنی و سرعت خودروبر های مکانیزه از سایر خودروبر ها بیشتر و بالاتر می باشد، به همین دلیل استفاده از خودروبرهای مکانیزه باعث صرفه جویی در زمان شما می شود. این خودروبرها از پایداری بیشتری برخوردار می باشد و در زمان حمل بدون حرکت اضافه مسیر را طی می کند. در زمان حمل خودرو ها باید لاستیک ها به وسیله زنجیرهایی از جنس فولاد به کفی خودروبر متصل شوند.

 

مقایسه خودروبر و یدک کش

یدک کش ها ماشین ها را توسط سیم بکسل و زنجیر تا مکان مورد نظر حمل می کنند ولی خودروبرها ماشین را روی قسمت انتهایی سوار کرده و سپس ماشین را تا مقصد مورد نظر حمل می کنند. به همین دلیل امنیت خودروبر ها از یدک کش ها بیشتر است و شما می توانید با خیال راحت ماشین خود را به خودروبر ها بسپارید.

حمل خودرونوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن