Plugin to create custom templates in WordPressافزونه TinyMCE Templatesافزونه ایجاد قالب دلخواه در وردپرسافزونه وردپرساموزش وردپرسایجاد تمپلیت دلخواهتحقیقستانمدیریت سایتنمایش تمپلیت های دلخواهویرایش تمپلیت دلخواه

افزونه ایجاد قالب دلخواه در وردپرس


افزونه ایجاد قالب دلخواه در وردپرس

امروز یک افزونه کاربردی و ساده را توضیح میدهیم. با این افزونه میتوانید تمپلیت های دلخواه خود را ایجاد و در تمامی نوشته ها و صفحات وب سایت منتشر کنید.

اگر بخواهید یک پیام ثابت در آخر تمامی پستهای خود بگذارید میتوانید از این افزونه استفاده کرده و تمپلت را ایجاد و در وب سایت نمایش دهید. با افزونه TinyMCE Templates قادر خواهید بود به راحتی از تمپلیت های html در ویرایشگر وردپرس استفاده کنید.

امکانات افزونه

  • افزودن دکمه Insert Template در ویرایشگر وردپرس
  • امکان ویرایش تمپلیت ساخته شده در نوار ادمین وردپرس
  • کپی کردن تمپلیت ها از صفحات یا نوشته ها
  • درج تمپلیت ها همانند شورتکد

نحوه کار با افزونه

افزونه را نصب و راه اندازی کنید، سپس منو جدیدی به نام template به پیشخوان وردپرس اضافه می شود. وارد صفحه شوید و تمپلیت دلخواه خود را ایجاد کنید. تمپلیت های شما میتواند شامل متن، تصویر دلخواه شما باشند.

پس از اتمام کار روی دکمه انتشار کلیک کنید. بعد وارد نوشته یا صفحه شوید و روی دکمه Insert Template کلیک کنید و تمپلیتی که قبلا ساختید را انتخاب کنید و به نوشته خود اضافه کنید. تمپلیت های ایجاد شده را میتوان به تمامی نوشته ها و صفحات سایت وردپرسی اضافه کرد.

به علاوه شما میتوانید پس از جایگذاری تمپلیت در نوشته خود، مجددا از نوشته کپی بگیرید و یک تمپلیت جدید بسازید. پس از نمایش نوشته روی نوار ادمین> ویرایش نوشته> copy to a new template کلیک کنید.

همچنین میتوانید در نوشته یا صفحه روی copy to a new template کلیک کنید و یک تمپلیت جدید ایجاد کنید.

حال تمپلیتی که ایجاد کردید را مشاهده نمایید.

دیدید چقدر راحت توانستیم تمپلیت های دلخواهمان را ایجاد و در وب سایت نمایش دهیم.

گردآوری توسط: تحقیقستانبرچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن