Plugin Add a computing form to WordPressافزودن ماشین حساب به وردپرسافزونه Calculated Fields Formافزونه افزودن ماشین حساب به وردپرسافزونه وردپرساموزش افزودن ماشین حساب به وردپرساموزش وردپرستحقیقستانفیلد محاسباتیماشین حساب در وردپرسمدیریت سایت

افزونه افزودن ماشین حساب به وردپرس


افزونه افزودن ماشین حساب به وردپرس

شاید تا به حال برایتان یش آمده باشد که در سایت خود فرم محاسباتی قرار دهید تا کاربران بتوانند محاسبات خود را به طور دقیق و ساده انجام دهند. با افزونه ای که امروز معرفی می‌کنم، می‌توانید فرمی را با فیلدهای محاسباتی داینامیکی ایجاد کنید تا مقادیر محاسبه شده را نمایش دهد.

نام افزونه، Calculated Fields Form است. با این افرونه می توان محاسبات ساده و پیچیده مانند ماشین حساب های عمومی، ماشین حساب های وزن ایده آل، ماشین حساب کالری انجام داد.

 امکانات افزونه Calculated Fields Form

  • فرم ساز بصری همراه با چندین فیلد
  • افزودن چندین فیلد
  • رابط کاربری آسان
  • پشتیبانی از هر دو حالت عملیات محاسباتی ساده و پیشرفته
  • پشتیبانی از انواع فیلدهای مختلف، مانند دکمه های رادیویی، تاریخ‌ها، اعداد و چک باکس
  • انجام عملیات بر اساس تاریخ
  • مدیریت چندین فرم محاسبه شده
  • پیش نمایش فرم های محاسباتی

نحوه کار با افزونه Calculated Fields Form

همانند همیشه افزونه را نصب و فعالسازی کنید، پس از فعالسازی افزونه، سربرگ جدیدی به نام Calculated Fields Form به منو تنظیمات اضافه می‌شود. وارد صفحه تنظیمات افزونه که شوید، ۵ مورد فرم محاسباتی به صورت پیش فرض و ۵ شورتکد را مشاهده خواهید کرد.

یکی از آنها را انتخاب کنید سپس روی دکمه setting کلیک کنید. در این بخش میتوانید فیلدهای مورد نیاز خود را اضافه کنید و روی هر فیلد کلیک کنید، سپس تنظیمات آن را بررسی کنید. و در تب form settings تنظیمات مربوط به فرم را تغییر دهید.

در پایین صفحه در متاباکس define texts میتوان متن برچسب دکمه‌ی قبل و بعد به صورت انگلیسی یا فارسی تغییر داد. بخش بعدی ارزیابی و عملیاتی که باید در ماشین حساب صورت بگیرد می‌باشد. در صورتی که متن ها را فارسی نوشتید باید حتما تنظیمات مربوط به Utf-8 را انجام دهید.

سپس در مرحله اخر شورتکد فرم مورد نظرتان را در صفحه یا نوشته ای که قصد دارید فرم محاسباتی در آنجا نمایش داده شود را کپی و انتشار کنید. برای استفاده از امکانات بیشتر می‌توانید از نسخه پرمیوم افزونه استفاده نمایید.

گردآوری توسط: تحقیقستانبرچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن