Site Content Icon Sharing Pluginافزونه AccessPress Social Shareافزونه آیکون اشتراک گذاری مطالب سایتافزونه اشتراک گذاری مطالبافزونه اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعیافزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرسافزونه تغییر شکل ایکون های شبکه های اجتماعیافزونه وردپرس اشتراک گذاری مطالبمدیریت سایت

افزونه آیکون اشتراک گذاری مطالب سایت


افزونه آیکون اشتراک گذاری مطالب سایت

یکی از روش های موثر که امروزه از آن بیشترین بهره را می بریم اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است. زمانی که محتوایی را بر روی سایت خود می گذاریم به راحتی در معرض دید قرار خواهید گرفت. همچنین استفاده از اشتراک گذاری بر روی سئو سایت تاثیر فراوانی دارد.

برخی از قالب ها مثل گودنیوز امکان اشتراک گذاری بصورت خودکار را دارد و به راحتی می توان نوشته های خود را به اشتراک بگذاریم، اما برخی از قالب ها این امکان را ندارند. امروز می خواهیم افزونه AccessPress Social Share را به شما معرفی کنیم برای اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی.

این افزونه یکی از پرکاربرد ترین افزونه هایی که برای اشتراک گداری مورد استفاده قرار می گیرد. کاملاً رایگان می باشد و بدون هیچ هزینه ای در اختیار شما قرار می گیرد. یکی از امکانات دیگر این افزونه تغییر دادن شکل ایکون ها ی شبکه های اجتماعی می باشد.

برخی از ویژگی های افزونه AccessPress Social Share

  • تنظیم نمایش شبکه های اجتماعی بصورت دلخواه
  • کاملاً ریسپانسیو بوده و امکان نمایش ابزارک در تلفن همراه
  • دارای ۵ نوع طرح مختلف برای پیوست های یکتا
  • امکان ۶ شبکه اجتماعی در افزونه

نحوه کار با افزونه AccessPress Social Share

اولین قدم مانند همیشه افزونه را نصب و فعال می کنیم. پس از فعال کردن در پنل پیشخوان روی گزینه AccessPress Social Share کلیک می کنیم تا وارد تنظیمات افزونه شویم. راه اندازی افزونه به آسانی و در زمان کم صورت می گیرد.

در مرحله اول در قسمت Social networks می توانیم ایکون هایی را که می خواهیم به اشتراک بگذاریم را با زدن تیک کنار آیکون ها، انتخواب کنیم.

پس از آن به مرحله بعد می رویم در قسمت Share options مشخص کننده این است که آیکون هایی که انتخاب کردیم در کدام قسمت از مطالب وردپرس نمایش داده می شود.

در مرحله بعد یعنی Display Settings می بایست جایگاه نمایش آیکون ها را مشخص کنیم و شکل آیکون ها را بصورت دلخواه تغییر دهیم.

و اما در مرحله بعد، در Miscellaneous می توانیم یک سری تنظیمات اضافی را وارد کنیم. مانند تنظیمات اشتراکی، فعال کردن یا غیر فعال کردن شبکه های اجتماعی، وارد کردن ایمیل و تنظیمات دیگر که می توان مدیریت کرد.

گردآوری توسط: تحقیقستانمنبع

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن