آب دهان در مقاربتآلت تناسلیآموزش رابطه جنسی دهانیآموزش ساک زدنآمیزش، ارضا شدنارضا شدنارضا کردن همسرارگاسمازدواجانزال زودرسانواع پوزیشن سکساوج لذت جنسیاورال سکساولین رابطه جنسیبهترین مکان سکسپاره شدن پرده بکارتپاره کردن پرده بکارتپرده بکارتپوزیشن رابطه جنسیپوزیشن سکستحریک جنسی مردانتحریک مردانتحریک مردان در رابطه جنسیتحریک همسرخشکی واژنخوردن آلت تناسلیداستان درد زفافداماددانستنی های جنسیدرد در اولین رابطه جنسیدرمان زودانزالیدیر ارضا شدنرابطه جنسیرابطه جنسی خوبرابطه جنسی داغرابطه جنسی دهانیرابطه جنسی طولانیرابطه دهانیرابطه زناشویی لذت بخشراههای تحریک مردانراههای دیر ارضا شدنروان کنندهروش های تحریک همسرزناشوییزود ارضا شدنزود انزالیساک زدنشب حجلهشب زفافطولانی کردن رابطه جنسیعروسعشق بازیلیسیدن آلت تناسلیمسائل جنسینقاط حساس بدن مردوارد کردن آلت تناسلی به دهان

آیا استفاده از آب دهان در مقاربت خطرناک است؟


آیا استفاده از آب دهان در مقاربت خطرناک است؟

معمولا از آب دهان در مقاربت به هنگام رابطه جنسی دهانی یا به عنوان روان کننده در هنگام خشکی واژن استفاده می‌گردد. آب دهان در نزدیکی می‌تواند باعث انتقال عفونت‌های قارچی و ویروسی شود.

آیا استفاده از آب دهان در مقاربت خطرناک است؟

یکی از از انواع روابط جنسی بین زوجین رابطه جنسی دهانی است. رابطه‌ای که بر پایه استفاده از دهان بین دو طرف انجام شده و اینجاست که بررسی موضوع استفاده از آب دهان در مقاربت اهمیت می‌یابد. البته برخی از مردان برای از بین بردن خشکی دهانه واژن نیز از آب دهان (تف) نیز استفاده می‌کنند و در این مورد نیز حضور آب دهان پر رنگ می‌باشد. برای بررسی این مسئله همراه ستاره باشید.

آب دهان در مقاربت – رابطه دهانی

پیش از بررسی فواید یا عوارض احتمالی استفاده از آب دهان در مقاربت بهتر است با رابطه دهانی یا اورال سکس آشنا شویم.

رابطه جنسی دهانی شامل لیسیدن یا مکیدن آلت تناسلی مردانه و زنانه است. این رابطه اگر با رضایت دو طرف انجام شود بسیار لذت بخش بوده، هر چند که از نظر شرعی مکروه می‌باشد.

بسیاری از کارشناسان می گویند اورال سکس یا رابطه ی دهانی رابطه ی جنسی امنی نیست. درست است از اورال سکس باردار نمی شوید، اما رابطه دهانی محافظت نشده، خطر ابتلا به عفونت های جنسی را انتقال می دهد. از آنجا که رابطه جنسی دهانی معمولا شامل مکیدن یا لیسیدن اندام تناسلی شریک زندگی شما می شود، احتمال دارد که با مایعات و یا مدفوع تناسلی مواجه شوید و این امر شما را در معرض خطر ابتلا به بیماری های جنسی قرار می دهد.

بزاق دهان به خودی خود باعث ایجاد بیماری نمی‌شود بلکه نقش واسطه برای انتقال قارچ‌های موجود در دهان و زبان را ایفا می‌کند. در حالیکه آب دهان همسر شما امکان دارد سالم باشد، دهان، لب ها یا گلوی وی امکان دارد کاملاً سالم نباشد. در صورتی که فرد مبتلا به تبخال باشد یا حس کند بزودی دچار تب خال خواهد شد و لب وی با پوست واژن و اطراف آن تماس پیدا کند این تبخال امکان دارد به شما انتقال یابد.

احتمال انتقال بیماری‌های مراقبتی در هنگام رابطه جنسی دهانی به شدت بالا می‌رود. بنابراین هنگام انجام اورال سکس همه نکات بهداشتی را رعایت نمایید.

مانند هر رابطه جنسی دیگری، بهترین راه برای کاهش خطرات سکس دهانی، جلوگیری از داشتن رابطه جنسی دهانی یا استفاده از محافظ است. در موارد زیر باید از داشتن رابطه جنسی دهانی با شریک زندگی تان خودداری کنید:

  • اگر دارای زخم، زگیل یا بثورات جلدی در اطراف اندام تناسلی، دهان و دندان باشد.
  • التهاب عفونت واضح در دهان و یا آلت تناسلی خود داشته باشد.
  • عفونت گلو داشته باشد و یا در دوران قاعدگی به سر ببرد.

آب دهان در مقاربت – استفاده به عنوان روان کننده

علاوه بر رابطه جنسی دهانی که آب دهان در آن نقش تعیین کننده‌ای دارد برخی از افراد برای رفع خشکی واژن از آب دهان استفاده می‌کنند. درست است که استفاده از آب دهان مشکل جدی ایجاد نمی کند اما اول اینکه این حرکت تاثیر ذهنی خوبی در اغلب زنان ایجاد نمی‌کند دوم اینکه آب دهان حاوی باکتری و قارچ هایی است که ممکن است باعث آلودگی و عفونت های واژینال شود

بهتر است برای رفع این مشکل از روش‌های دیگر استفاده شود. مراجعه به پزشک یا استفاده از روان کننده‌های بر پایه آب (لوبریکانت) جایگزین بسیار موثرتری برای رفع خشکی واژن با آب دهان است.

توجه داشته باشید که در همه موارد اعتدال را رعایت کنید. استفاده مداوم از ژل‌های لوبریکانت آنچنان هم بدون عوارض نیست. از مهمترین عوارض ژل لوبریکانت می‌توان به خارش گلو، کهیر یا کاهش احتمال بارداری اشاره کرد. برای مرطوب نگهداشتن واژن، پیش از رابطه جنسی معاشقه کامل داشته باشید.

به طور کلی بهتر است هنگام مقاربت از آب دهان برای روان کردن یا هر مورد دیگری استفاده کرد. محافظت از سلامت ناحیه تناسلی می‌تواند باعث افزایش کیفیت رابطه جنسی گردد. نظر شما در رابطه با استفاده از آب دهان در مقاربت چیست؟ آیا هنگام برقراری ارتباط با شریک جنسیتان از آب دهان استفاده می‌کنید؟

منبع:setare.com

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 کلیک کنید: مشاهده مطالب جدید و داغ امروز 

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن